&


ذوب آهن با لوکا هم حريف سلطان تساوي ليگ نشد
  


 • ذوب آهن با لوکا هم حريف سلطان تساوي ليگ نشد

  ديدار تيم‌هاي فوتبال ذوب‌آهن و نفت مسجدسليمان از هفته بيست و هفتم ليگ برتر با تساوي به پايان رسيد.


  به گزارش تابناک ورزشي، تيم‌هاي ذوب آهن و نفت مسجدسليمان در ديداري از هفته بيست و هفتم ليگ برتر فوتبال ايران و از ساعت 20:30 در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند. اين مسابقه در نهايت با نتيجه تساوي يک بر يک به پايان رسيد. حسين ابراهيمي در دقيقه 26 براي نفت و مسعود ابراهيم زاده در دقيقه 50 براي ذوب آهن گني کردند.


  ذوب آهن با اين نتيجه 26 امتيازي شد و در رده يازدهم قرار گرفت و نتوانست خودش را از منطقه خطر دور کند. نفت نيز با 34 امتياز در رده هشتم قرار دارد. اين شانزدهمين تساوي نفت مسجد سليمان در اين فصل بود که بسيار جالب توجه است.


  ذوب‌آهن يک- نفت مسجد سليمان يک/ مساوي شاگردان لوکا با سلطان تساوي


  در نيمه اول مسابقه دو تيم موقعيت‌هايي براي گزني داشتند، اما مسابقه با تک گل نفت به پايان رسيد. ذوب آهني‌ها اعتقاد داشتند اين گل در شرايط آفسايد به ثمر رسيده است.


  در نيمه دوم ذوب آهن خيلي زود به گل تساوي رسيد. در اين صحنه مهاجم ذوب آهن در عمق دفاع حريف صاحب توپ شد و با جا گذاشتن مدافع به سمت دروازه شوت کرد، اما ضربه او توسط مدافعان و دروازه بان حريف برگشت داده شد و توپ برگشتي را ابراهيم زاده به راحتي وارد دروازه کرد. هر دو تيم در ادامه موقعيت‌هاي ديگري داشتند، اما بازي با تساوي به پايان رسيد. ذوب آهن از دقيقه 87 با اخراج محمد نژادمهدي بازي را 10 نفره دنبال کرد.
مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

آسا وکيل - قبول وکالت - مشاوره حقوقي دزدگير و گيت فروشگاهي Paradis Crystal Amy Jason Christopher Ryan Cheryl Karen